Deep Web: zasoby, wyszukiwanie, użytkownicy – konferencja w Krakowie

Koło Naukowe Studentów Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza na XIII Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową pt. „Deep Web: zasoby, wyszukiwanie, użytkownicy”.

Konferencja odbędzie się 9 grudnia 2016 r. o godz. 9:00 w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy ulicy prof. St. Łojasiewicza 4 (sala 2.122/3).

W głównym obszarze zainteresowań znajduje się w tym roku Deep Web oraz jego wykorzystanie zarówno w informatologii, jak i w innych dyscyplinach. Celem konferencji jest integracja nie tylko studentów i doktorantów zarządzania informacją, innych kierunków odwołujących się do dorobku informatologii i bibliologii oraz kierunków pokrewnych, ale także adeptów nauk humanistycznych, społecznych, przyrodniczych i technicznych. Szczególny nacisk kładziemy na integrację środowiska naukowego i  umożliwienie wymiany poglądów na temat korzyści i ewentualnych ograniczeń związanych z zastosowaniem Deep Web w badaniach naukowych.

Pełen program konferencji prezentuje się następująco:

program

Stowarzyszenie SPI objęło patronat nad tą konferencją. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.facebook.com/events/202176180217079/

Zapisz

Zapisz

0 odpowiedzi

Zostaw wiadomość

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Czuj się swobodnie aby zostawić wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *